Wroclavia zabezpieczona Systemem WES+

Budowa Wroclavii – nowoczesnego kompleksu handlowo-biurowego zintegrowanego z dworcem autobusowym została zabezpieczona Mobilnym Bezprzewodowym Systemem WES+.

GEO-KAT Sp. z o. o. dostarczył, zainstalował i uruchomił System WES+ dla firmy Wood Sp. z o. o., której właścicielem jest największa, notowana na giełdzie europejska spółka z sektora nieruchomości komercyjnych – Unibail-Rodamco. Inwestor ten, znany ze swojego odpowiedzialnego, długofalowego nastawienia do realizowanych inwestycji oraz stosowania zasad zrównoważonego rozwoju, zdecydował się na zabezpieczenie Wroclavii Systemem WES+.

Wroclavia to zlokalizowany w centrum Wrocławia nowoczesny obiekt o całkowitej powierzchni użytkowej GLA 78 000 m2. Oprócz dworca i biur we Wroclavii znajdzie się ok. 200 sklepów, restauracji i kawiarni, kino z pierwszym w mieście IMAXem, sala zabaw dla dzieci oraz klub fitness. Na kierowców będzie czekał parking na 2300 samochodów, a na rowerzystów – 400 kolejnych miejsc postojowych.

Już na etapie projektowo-budowlanym część handlowa Wroclavii uzyskała certyfikat ekologiczny BREEAM Interim (przyznawany przez BRE Global Ltd.), który odzwierciedla stosowaną przez inwestora zasadę poszanowania środowiska naturalnego. Budynek zdobył 81,3 proc. punktów (ocena excellent), co jest najwyższym w całej Europie rezultatem dla centrum handlowego w budowie.